Для людей
з вадами зору

    Діяльність    Міжнародні зв’язки    Співробітництво з міжнародними організаціями в сфері транспорту    Міжнародний транспортний форум (МТФ)
Версiя для друку


Міжнародний транспортний форум (МТФ)

Міжнародний транспортний форум  є міжурядовою організацією, в рамках ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку) системи. Вона виступає в якості мозкового центру глобальних питань транспортної політики та організовує щорічний саміт міністрів транспорту. Міжнародний транспортний форум існує вже більше 50 років, як Європейська конференція міністрів транспорту (ЄКМТ).
Міжнародний транспортний форум об'єднує 54 країн-членів з метою просування глобального порядку денного політики в галузі транспорту і переконатися, що вона продовжує робити внесок у стійкий розвиток, процвітання, соціальна інтеграція і захист людського життя і благополуччя. Вона працює для полегшення обміну інформацією на міжнародному рівні та з метою розширення можливостей для прийняття рішень у країнах-членах.
У своїй роллю Think Tank, Міжнародний транспортний форум надає політикам та світової спільноти транспорту з науково обґрунтованої ідеї з питань транспортної політики. Його робота спирається на економічні дослідження, збір статистики і аналіз політики здійснюється своїх власних науково-дослідний центр, часто у співпраці з дослідниками з наукових кіл, бізнесу і влади.
Програма досліджень роботи Центру включає в себе акцент на екологічній стійкості, безпеки дорожнього руху, ефективності, логістика, затори на дорогах та інфраструктурі, серед інших тем. Науково-дослідний центр підтримує міжнародного дорожнього руху та аварії баз даних (IRTAD), повну базу даних статистики, пов'язаних з безпекою дорожнього руху.
Щороку в щорічному саміті Міжнародного транспортного форуму об'єднує міністрів країн-членів в Лейпцигу, Німеччина, для обговорення конкретних, пов'язаних з транспортом тему з лідерами галузі, громадянського суспільства та наукової спільноти.