Для людей
з вадами зору

    Про нас    Структура Міністерства    Управління взаємодії з Верховною Радою України, органами державної влади та науки
Версiя для друку


Управління взаємодії з Верховною Радою України, органами державної влади та науки

Структура підрозділу
 
Начальник Управління
 
 
Заступник начальника Управління - начальник відділу взаємодії з Верховною Радою України та науково-технічної політики
тел. (044) 351-40-88
Начальник відділу взаємодії з органами державної влади
тел. (044) 351-49-09
Відділ взаємодії з Верховною Радою України та науково-технічної політики
 
 
 
Чисельність головних спеціалістів - 11
 
Завдання:
  • Координація взаємодії керівництва, інших посадових осіб та структурних підрозділів Міністерства з Адміністрацією Президента України, Верховною Радою України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України та іншими державними органами в частині проходження і прийняття проектів законодавчих актів, розробником, співвиконавцем або супроводжуючим (законопроекти народних депутатів України) яких є Міністерство.
  • Координація та організація підготовки структурними підрозділами Міністерства доповідей, довідок, висновків, зауважень, аналітичних та інформаційно-довідкових матеріалів з питань порядків денних пленарних засідань Верховної Ради України, парламентських комітетів, засідань Кабінету Міністрів України та Урядових комітетів, які стосуються питань компетенції Міністерства.
  • Забезпечення законопроектами, експертно-аналітичними та інформаційними матеріалами Міністра інфраструктури та його заступників для участі у пленарних засіданнях Верховної Ради України, засіданнях комітетів, комісій, фракцій (груп) Верховної Ради України,  у засіданнях Кабінету Міністрів України та Урядових комітетів.
  • Координація взаємодії керівництва Міністерства з Апаратом Ради національної безпеки і оборони та забезпечення інформаційно-аналітичними матеріалами для участі у нарадах Ради національної безпеки і оборони.
  • Сприяння координації реалізації державної політики з питань науково-технічної політики у галузі транспорту, дорожнього господарства, туризму та інфраструктури.
  • Сприяння проходженню у комітетах і на пленарних засіданнях Верховної Ради України законопроектів, підготовлених Міністерством та внесених Кабінетом Міністрів України.
  • Сприяння залученню народних депутатів України до участі у проведенні засідань колегій, нарад, «круглих столів», семінарів, що проводяться Міністерством.