Для людей
з вадами зору

    Накази Мінінфраструктури    19 Січня 2016 року
Версiя для друку


НАКАЗ Міністерства інфраструктури України
Про затвердження Плану заходів щодо запобігання і протидії корупційним та іншим правопорушенням у системі Міністерства інфраструктури України на 2016 рік

8     19 Січня 2016 року

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

 19.01.2016                                                       № 8

 

 

Про затвердження Плану заходів

щодо запобігання і протидії корупційним та іншим

правопорушенням у системі Міністерства інфраструктури

України на 2016 рік

 

 

З метою підвищення ефективності запобігання і протидії корупційним та іншим правопорушенням в системі Міністерства інфраструктури України  та належного виконання Закону України «Про запобігання корупції» та Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015 - 2017 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 265,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити План заходів щодо запобігання і протидії корупційним та іншим правопорушенням у системі Міністерства інфраструктури України на 2016 рік (далі – План заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів апарату Мінінфраструктури, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури України, Держспецтрансслужби:

2.1.  Забезпечити виконання Плану заходів.

2.2. Надавати щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом, до Відділу з питань запобігання та виявлення корупції Мінінфраструктури звіт про стан виконання Плану заходів.

2.3. Надати до 31.12.2016 до Відділу з питань запобігання та виявлення корупції Мінінфраструктури узагальнений звіт про виконання кожного пункту Плану заходів.

3. Покласти персональну відповідальність за своєчасне та якісне виконання Плану заходів і подання звітів про стан його виконання на керівників структурних підрозділів апарату Мінінфраструктури, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури України, Держспецтрансслужби.

4.  Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В.о. Міністра                                                                                          В. Омелян

 

План заходів щодо запобігання і протидії корупційним та іншим правопорушенням у системі Міністерства інфраструктури України на 2016 рік

 

 

 ВСІ Накази Мінінфраструктури