Для людей
з вадами зору

    Новини    6 Вересня 2016, 14:57
Версiя для друку


Звертаємось до суб’єктів господарювання з пропозицією щодо подання заяв на призначення органом із сертифікації колісних транспортних засобів

6 Вересня 2016, 14:57

Сертифікація дорожніх транспортних засобів  їх складових та приладдя є обов'язковою вимогою в більшості держав світу. Україна у свій час приєдналась до Міжнародної системи на основі Женевської Угоди 1958 р.

Відповідно до підпункту 71-1 пункту 4 положення про Міністерство інфраструктури України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2015 р. № 460 Мінінфраструктури відповідно до покладених на нього завдань призначає органи із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання.

В Міністерстві створено Комісію з питань забезпечення виконання Женевської Угоди 1958 року, на яку покладено завдання з опрацювання звернень суб’єктів господарювання щодо призначення їх органом сертифікації.

Міністерство бачить своє завдання як у забезпеченні якості послуг з сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання, а отже безпеки на транспорті, так і в збільшені кола суб’єктів господарювання, які матимуть право проводити сертифікацію, що дозволить запровадити належний рівень конкуренції та, як наслідок, знизити вартість відповідних послуги для споживача. 

Звертаємось до юридичних осіб з пропозицією щодо подання заяв на призначення органом із сертифікації колісних транспортних засобів.

Вимоги до суб’єктів господарювання та перелік документів, які необхідно подати для призначення органом із сертифікації колісних транспортних засобів зазначені у пунктах 4, 5 Порядку призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.07.2016 № 419.

Детально про роботу Комісії Мінінфраструктури з питань забезпечення виконання Женевської Угоди 1958 рокуВСІ Новини