Для людей
з вадами зору

    Новини    19 Вересня 2016, 13:26
Версiя для друку


Міністр інфраструктури України Володимир Омелян закликав Німеччину підтримати Україну в питанні підписання Угоди про відкрите небо між Україною та ЄС

19 Вересня 2016, 13:26

   Міністр інфраструктури України Володимир Омелян закликав Німеччину підтримати Україну в питанні підписання Угоди про відкрите небо між Україною та ЄС. «Ми високо цінуємо практичне наповнення співробітництва між Україною та Німеччиною у сфері інфраструктури і сподіваємось, що Німеччина підтримає Україну в питанні підписання Угоди про відкрите небо між Україною та ЄС. Наразі м’яч на боці наших європейських патрнерів», - про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з Державним Секретарем Федерального міністерства транспорту та цифрової інфраструктури ФРН Райнером Бомбою, яка відбулась 19 вересня 2016 року в Берліні.

   Під час зустрічі сторони обговорили широке коло питань двосторонньої співпраці, ключовою темою стала підготовка та реалізація Національної транспортної стратегії. В.Омелян та Р.Бомба домовились про обмін фахівцями з метою вивчення досвіду щодо розробки та впровадження Національної транспортної стратегії в Німеччині та в Україні. «Україна потребує системного і докорінного реформування транспортної галузі. Ми вже працюємо над цим, і ми зацікавлені в залученні кращого європейського досвіду, яким, безперечно, володіє Німеччина, до розробки та реалізації такої стратегії в Україні», - наголосив В.Омелян.

   Також сторони обговорили питання лібералізації ринку автомобільних та авіаційних перевезень. «Україна зацікавлена в підвищенні активності авіа-перевезень з Німеччиною: позитивний ефект від збільшення кількості рейсів відчує і бізнес, ігромадяни обох країн», - підкреслив Міністр інфраструктури України.

   Також він додав, що важливим свідченням успішності інтенсивного двостороннього діалогу стане підписання Меморандуму між ПАТ «Українська залізниця» та Siemens, яке має відбутися завтра в рамках зустрічі міністрів двох країн.

 ВСІ Новини