Для людей
з вадами зору

    Новини    4 Листопада 2016, 09:09
Версiя для друку


Шановні залізничники!
Дорогі колеги, друзі!

4 Листопада 2016, 09:09
 
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем залізничника!
 
4 листопада 1861 року з Відня до Львова прибув перший поїзд на територію сучасної України. Цей день вважається початком історії залізниць в Україні.
 
І сьогодні ми відзначатимемо не тільки День залізничника, а й 155-річчя української залізниці. Це – велика історія потужної української та світової компанії, в яку ми разом маємо вписати сторінки успіху, оновлення та нових перемог.
 
155 років – сотні тисяч кілометрів залізничного полотна, це така кількість перевезених вантажів і пасажирів, яку неможливо обрахувати. Але головне – це люди, які щодня, за будь-якої погоди, вдень і вночі, своїми сильними руками та небайдужими серцями створювали і плекали українську залізницю.
 
Я дякую кожному, хто працював над становленням і розвитком української залізниці. Дякую кожному з вас, хто сьогодні, за непростих умов, підтримує рух на одній з найбільших світових залізниць.
 
Я вірю у те, що українська залізниця може відновити свою потужність, стати сучасною, швидкісною, комфортною та безпечною. Це – наша з вами спільна мрія. Це – те завдання, з яким має впоратися нове керівництво Укрзалізниці. І Міністерство інфраструктури України, і Уряд загалом готові надавати будь-яку підтримку для того, щоб ці задуми втілилися в життя якнайшвидше.
 
Дорогі залізничники, прийміть найщиріші привітання з вашим професійним святом! Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та успіхів! Розвитку та розквіту українській залізниці, а вам - гідних умов праці та високих зарплат!
Давайте разом працювати над перетворенням Укрзалізниці на сучасну європейську компанію! Вірю, що висока мета та командна робота дадуть той результат, до якого ми всі прагнемо!
 
Зі святом вас!
 
Міністр інфраструктури України
Володимир Омелян


ВСІ Новини