Для людей
з вадами зору

    Новини    25 Листопада 2016, 17:51
Версiя для друку


Оголошено тендер на закупівлю 78 габаритно-вагових комплексів, - Володимир Омелян

25 Листопада 2016, 17:51

Державна служба України з безпеки на транспотрі оголосила тендер на закупівлю 78 габаритно-вагових комплексів. Тендер відбувається через систему державних закупівель ProZorro. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Ми обіцяли і робимо. Незважаючи на зарегульований процес узгоджень, на який ми витратили півроку часу, сьогодні оголошуємо тендер. Вперше, щоб не було зловживань, до проведення тендеру ми провели спільну зустріч з виробниками такого обладнання, у рамках якої погодили рівні та прозорі умови тендерної процедури і вимог до техніки", - заявив Володимир Омелян. За словами Міністра, габаритно-ваговий контроль на дорогах України буде посилено з наступного року. «Принципова позиція Міністерства: габаритно-ваговий контроль на українських автошляхах має бути, і він має бути посилений. Саме з цією метою з наступного року на українських дорогах буде збільшено кількість ГВК. Оголошено відповідний тендер на закупівлю комплексів», - наголосив В.Омелян. За словами Міністра, результати роботи ГВК цього року втішні: «Ваговий контроль – не нововведення, це – норма, яка працює в усіх європейських країнах. Цього року ГВК вперше системно почали працювати в Україні, в окремих областях працювали цілодобово. Накладено мільйонні штрафи за перевантаження вагових автомобілів, частину коштів вже сплачено до державного бюджету».

Володимир Омелян підкреслив, що якісні автошляхи в Україні можливі за умови дотримання двох принципів: ритмічне фінансування дорожньої галузі та належне використання доріг, запобігання їх пошкодження перевантаженим транспортом. Міністр інфраструктури України також наголосив, що ГВК мають особливо активно працювати на Півдні України, на під’їздах до портів.

Інформація про тендер:
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-25-000790-b/ВСІ Новини