Для людей
з порушенням зору

    Новини    6 Грудня 2016, 17:57
Версiя для друку


В Іллічівському морському порту планується будівництво нового терміналу

6 Грудня 2016, 17:57

ТОВ «Трансгрейнтермінал» (Агрохолдинг «Кернел Груп») планує до кінця 2018 р завершити будівництво зернового терміналу в Іллічівському морському порту.

З цією метою компанія уклала договір довгострокової оренди території тилів причалів № 14, 15 і верхніх тилових майданчиків ДП ​​«Морський торговельний порт «Чорноморськ». Узгоджені невід'ємні поліпшення з Фондом держмайна, Міністерством інфраструктури та ДП «МТП «Чорноморськ». Загальна площа будівництва складе 53 тис. кв.м.

Навантажувальні роботи будуть проводитися через причали № 14 і № 15.

У складі проекту зернового терміналу передбачено: склад підлогового зберігання зерна місткістю 140 тис. тонн з двома підземними і однієї верхньої галереєю, приймальний пристрій зерна з залізничного транспорту, комплекс галерей, залізничні шляхи і вагові, естакада, металеві силоси для зберігання зерна загальною місткістю 170 тис. тонн.

На сьогодні ключовий портовий актив Агрохолдинг «Кернел Груп» в Іллічівському морському порту — це зерновий термінал «Трансбалктермінал». Його потужність становить 4 млн. тонн на рік. Термінал обладнаний ємностями одноразового зберігання, здатними вмістити близько 190 тис. тонн зерна.

 

Довідка: 

«Кернел» — найбільший в світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки.ВСІ Новини