Для людей
з вадами зору

    Новини    8 Грудня 2016, 11:41
Версiя для друку


До уваги водіїв: на дорогах ожеледиця!

8 Грудня 2016, 11:41

Екстремальні погодні умови: дощ та мінусова температура. У деяких регіонах вже перекрито рух автотранспорту. Циклон рухається Україною

Відсьогодні в Україні значне погіршення погоди. За даними Гідрометцентру, 8 грудня 2016 року, вдень в Україні, крім півдня, сніг з переходом у дощ, сильна ожеледиця. Температура вночі -11 – -16°С морозу, у східній частині до -19°С.У більшості західних областей та на півдні країни -5 – -10° морозу; вдень в Україні від -3°С морозу до +2°С тепла. Вітер західний, 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с, на високогір'ї Карпат до 25 м/с.

Закликаємо водіїв відмовитися від подорожей, допоки країною рухається циклон. Такі важкі погодні умови: дощ та мороз спричиняють сильну ожеледицю на дорогах та створюють аварійні ситуації.

Нині вже, через утворенням сильної ожеледиці на дорожньому покритті в результаті дощу та мінусовій температурі, було прийнято рішення закрити рух для усіх видів транспорту у межах Волинської області до повної ліквідації негоди.

У Хмельницькій області також обмежено рух для великоваговиків на автодорогах державного та місцевого значення в пiвнiчнiй частині області (Бiлогiрський, Славутський, Iзяславський, Полонський, Теофiпольский, Шепетiвський, Старокостянтинiвський райони).

При випаданні дощу при мінусових температурах повітря, в інших регіонах області також буде введене обмеження руху для великовагового автотранспорту по всій мережі автодоріг загального користування області.

Про зняття обмеження руху буде повідомлено додатково.

Закликаємо водіїв бути уважними та обережними за кермом. Дотримуйтесь неухильно правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів. 

Варто відмовитися від поїздок пасажирам з дітьми та екскурсійним автобусам. Краще попередити виникнення надзвичайних ситуацій. На сайті Укравтодору можна знайти перелік пунктів обігріву і контакти наших диспетчерів, яким можна повідомити, що ви застрягли. Також на офіційних сторінках у Facebook Укравтодорута Компанії «Автомобільні дороги України» буде оновлюватися оперативна інформація щодо стану проїзду та можливі обмеження руху.

Слідкуйте за новинами!

 ВСІ Новини