Для людей
з вадами зору

    Новини    16 Грудня 2016, 11:49
Версiя для друку


Україна вкрай зацікавлена у встановленні європейських стандартів в дорожній галузі, - Володимир Омелян

16 Грудня 2016, 11:49

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з Політичним Директором Міністерства зовнішніх справ Великобританії Тімом Барроу. Зустріч відбулась у Лондоні 15 грудня 2016 року в рамках візиту Володимира Омеляна до Великобританії.

Сторони обговорили останні досягнення Міністерства інфраструктури в сфері реалізації структурних реформ в профільних галузях, що вже дали позитивний результат. Володимир Омелян підкреслив, що значно збільшився інтерес з боку міжнародних компаній, що готові зайти на український ринок: «Це є свідченням того, що реформи ефективні і дієві. Готовність іноземних компаній до роботи в Україні є підтвердженням цього».

Міністр інфраструктури України запросив британські компанії долучитися до реконструкції українських автошляхів та розвитку транспортної мережі: «Україна вкрай зацікавлена у встановленні європейських стандартів в дорожній галузі, і ці стандарти можуть дати європейські компанії».

Сторони також обговорили перспективи підписання угоди про спільний авіаційний простір. Британська сторона висловила жаль, що Україна стала заручником спору  між Великобританією  та Іспанією. При цьому Тім Барроу наголосив на незмінній підтримці України з боку Великобританії як в євроінтеграційних прагненнях, так і в питаннях здійснення реформ.

 ВСІ Новини