Для людей
з вадами зору

    Новини    6 Січня 2017, 12:42
Версiя для друку


На території Миколаївського морського порту оголошено початок льодової кампанії

6 Січня 2017, 12:42

У зв’язку з погіршенням погодних умов з 00 годин 6 січня 2017 року на території Миколаївського морського порту оголошено початок льодової кампанії.

Через інтенсивне льодоутворення, яке створює труднощі для безпечного судноплавства в Миколаївському порту, з метою забезпечення чіткої та ефективної роботи порту, а також керуючись п. 4.2.2 «Обов'язкових постанов по морському порту» капітаном порту оголошено початок льодової кампанії 2017.

Зазначимо, що введення льодової кампанії в порту передбачає дотримання особливих умов і порядку проведення суден від каналу до порту. Проведення суден до Миколаївського порту проводиться у складі льодових караванів.

Льодові операції за межами та в межах акваторії Миколаївського морського порту забезпечуватимуть такі буксири, як: «Гайдамака» (філія «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ»), «Бакай» (Херсонська філія ДП «АМПУ») та буксири дев’яти приватних підприємств.

Станом на 5 січня 2017 року згуртованість льоду в Миколаївському морському порту варіюється від 5 до 10 балів та товщина льоду від 3 до 7 сантиметрів залежно від району порту.

Як повідомив капітан порту, погодні умови досить сприятливі, лід легкопрохідний.ВСІ Новини