Для людей
з вадами зору

    Новини    21 Лютого 2017, 19:58
Версiя для друку


Всі наші зусилля спрямовані на те, щоб побудувати європейську інфраструктуру в Україні, - Володимир Омелян

21 Лютого 2017, 19:58

Всі наші зусилля спрямовані на те, щоб побудувати європейську інфраструктуру в Україні. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з єврокомісаром з питань транспорту Віолетою Бульц, яка відбулась 21 лютого 2017 року в ході 79-го засіданні Комітету внутрішнього транспорту (КВТ) Європейської Економічної Комісії (ЄЕК) ООН в Женеві.

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Міністр інфраструктури України проінформував єврокомісара з питань транспорту про реформи в автодорожній, морській та авіаційній галузях, а також про співробітництво з європейськими партнерами в питаннях реалізації спільних проектів, зокрема, щодо розбудови прикордонної інфраструктури. В.Бульц зазначила, що європейська сторона уважно відслідковує хід реформ в Україні, високо оцінила роботу Міністерства інфраструктури в напрямку реформування галузі та боротьби з корупцією, а також запевнила у всебічній підтримці діяльності В.Омеляна на посаді Міністра інфраструктури.

Сторони домовилися започаткувати регулярний транспортний діалог Україна-ЄС з визначенням пріоритетів у реалізації спільних інфраструктурних проектів.

Єврокомісар також позитивно відзначила прогрес України щодо підвищення безпеки на автошляхах та закликала Україну стати країною-лідером за зменшенням рівня смертності та травматизму на дорогах.

За підсумками 79-го засіданні Комітету внутрішнього транспорту (КВТ) Європейської Економічної Комісії (ЄЕК) ООН було підписано Резолюцію Міністрів «Вступ у нову еру сталого внутрішнього транспорту і мобільності».ВСІ Новини