Для людей
з вадами зору

    Новини    23 Лютого 2017, 18:16
Версiя для друку


Мають бути створені зрозумілі і прості механізми співпраці бізнесу, громадян і держави, - Володимир Омелян

23 Лютого 2017, 18:16

Мають бути створені зрозумілі і прості механізми співпраці бізнесу, громадян і держави. Про це заявив Міністр інфраструктури  Володимир Омелян  під час зустрічі  з представниками  Спілки Українських Підприємців, яка відбулась сьогодні у Міністерстві інфраструктури. 

Президент Спілки Українських Підприємців  В’ячеслав Климов подякував за готовність до діалогу та співпраці , а виконавчий директор  ГС «СУП» Катерина Глазкова порушила питання  необхідності  спільного доопрацювання  законопроекту про  поштовий зв'язок.

Міністр інфраструктури  привітав  зацікавленість учасників ринку у вдосконаленні  законопроекту  і відмітив, що  ця робота  має тривати разом з представниками  Укрпошти:  «Зараз ми стабілізуємо Укрпошту і на це йде багато зусиль. Ми  хочемо створити підприємство нової формації. Відбулась корпоратизація, з 1 березня ПАТ «Укрпошта» має почати свою роботу.  Щодо законопроекту,  ми будемо робити публічне, професійне обговорення, як це відбувалось із усіма законопроектами, які готувало Міністерство.  Треба розуміти соціальне значення Укрпошти, яка обслуговує  людей у районах, де ніхто інший не працює.  І це  один з важливих державних атрибутів, який поєднує країну.  В березні ми запросимо усіх учасників ринку,  незалежних експертів, тому що  ми зацікавлені  в об’єктивній картині і в якісному законопроекті», - зазначив Володимир Омелян.

Під час зустрічі Міністр інфраструктури підтримав ініціативу представників бізнесу щодо необхідності  перегляду правил перевезення вантажів та надання поштових послуг з урахуванням вимог часу, масштабної дерегуляції документообігу в логістичні й сфері. «Якщо у представників ринку є бачення , як має виглядати процес, щоб це було зручно бізнесу, ми готові почути ваші пропозиції. Держава має забезпечити контроль  і порядок, але все, що ми можемо при цьому спростити – має бути спрощено»,  - наголосив Володимир Омелян.

У ході дискусії обговорювались  також питання  залучення  коштів приватних інвесторів  у фінансування дорожньої галузі, підвищення транзитної привабливості України, розробки сучасної та прозорої  методики нарахування портових зборів.   

«Я б просив бізнес бути активним і вимагати від влади змін. Щоб ваш голос було чутно.  Це важливо і це дієвий спосіб досягнути результату», - зазначив  Володимир Омелян, підбиваючи підсумки зустрічі.ВСІ Новини