Для людей
з вадами зору

    Анонси    28 Лютого 2017, 12:00
Версiя для друку


28 лютого Міністр інфраструктури Володимир Омелян візьме участь у презентації верифікаційного звіту Ініціативи CoST Ukraine

Опубліковано: 27 Лютого 2017, 09:43

28 лютого міністр інфраструктури Володимир Омелян візьме участь у презентації верифікаційного звіту Ініціативи CoST Ukraine за результатами моніторингу дорожніх проектів в Україні, які фінансують Світовий банк, ЄІБ та ЄБРР, а саме: капітальний ремонт дороги Н-01 Київ – Знам’янка (планове завершення робіт – 08 квітня 2017 року) та реконструкція М-03 Київ – Харків – Довжанський на ділянці Лубни – Полтава (контракт з підрядником було розірвано 23 серпня 2016 року).

У чому специфіка дорожніх проектів, що здійснюються в Україні за кошти міжнародних фінансових організацій? Особливості тендерних процедур? Застосування правил FIDIC в українських реаліях? На чому економить Замовник і від чого, як наслідок, потерпає підрядник? Особливості виплати ПДВ: санкції та штрафи за несвоєчасність відшкодування («лайфхак» від міжнародних підрядників)? Як розкривали інформацію розпорядники кредитних коштів? На ці та безліч інших питань дасть відповідь команда міжнародної Ініціативи з  прозорості будівництва.

Захід відбудеться 28 лютого (вівторок) о 12:00 за адресою: вул. Еспланадна, 20 (1-ий поверх), інформаційне агентство «Українські Новини».

По закінченню офіційної презентації представники ЗМІ, громадськості та бізнесу зможуть поставити питання спікерам за темою звіту.

Попередня акредитація журналістів на офіційному сайті CoST: http://costukraine.org/polls або за телефоном +380 93 57 93 185 (Тетяна).ВСІ Анонси