Для людей
з порушенням зору

    Новини    1 Березня 2017, 10:20
Версiя для друку


АМПУ заручилася підтримкою Федерального уряду Німеччини в завершенні проекту будівництва контейнерного терміналу на Карантинному молу

1 Березня 2017, 10:20

Федеральне Міністерство транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини розглядає можливість надання гарантій Федерального уряду на виділення кредитних коштів банку KfW (німецький державний банк) для фінансування робіт з будівництва контейнерного терміналу на Карантинному молу Одеського морського порту.

Секретар Федерального Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини Райнер Бомба відвідав будівельний майданчик компанії «Контейнерний термінал «Одеса» (Hamburg Port Consulting) на Карантинному молу Одеського морського порту. В рамках візиту пан Бомба обговорив хід будівництва об'єкту з керівником Адміністрації морських портів України (АМПУ) Райвісом Вецкагансом.

«Не дивлячись на існуючі затримки по термінах будівництва об'єкта, проект контейнерного терміналу є пріоритетом для АМПУ. Ця ініціатива внесена в фінансовий план, і після затвердження деталей проекту ми негайно приступимо до продовження робіт зі зведення хвилерізу. Адміністрація морських портів України робить все можливе для вирішення завдання, і ми цінуємо інвестиції групи Hamburg Port Consulting як флагманського інвестора в Одеському порту»,— зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

«Ми серйозно розглядаємо інвестиції в даний проект. І ми як Федеральний уряд готові сприяти в залученні кредиту KfW і в проведенні технічної експертизи проектних рішень. Так, складності були, але ми раді конструктиву, який намітився в діалозі з українською стороною. Упевнений: все вийде»,— сказав в ході зустрічі пан Бомба.

Очікуваний обсяг капітальних вкладень для завершення будівництва хвилерізу, а також здійснення робіт з поглиблення акваторії порту в районі нового терміналу на даний момент становить близько 1,2 млрд грн., що еквівалентно 40 млн Євро.

«Дійсно, певна недовіра, пов'язана із затримками будівництва на Карантинному молу, є. Чіткі терміни реалізації і завершення проекту будуть відомі після підписання попередньої угоди з KfW. Але при цьому я хочу запевнити: ми виконаємо всі свої зобов'язання. І це буде сигналом, що іноземним інвесторам комфортно працювати в Одеському порту»,— резюмував пан Вецкаганс.ВСІ Новини