Для людей
з вадами зору

    Новини    14 Березня 2017, 10:24
Версiя для друку


Оголошено відкритий всеукраїнський архітектурний конкурс з модернізації території пасажирського комплексу Одеського морського порту

14 Березня 2017, 10:24

Адміністрація морських  портів України (АМПУ) за підтримки Одеського міського голови оголошує відкритий всеукраїнський архітектурний конкурс з модернізації території пасажирського комплексу Одеського морського порту.

«Наше завдання — надати морським воротам міста закінченого вигляду, перетворити пасажирський комплекс в популярну і сучасну туристичну локацію, куди буде приємно прийти як туристам, так і самим одеситам. Ми запрошуємо небайдужих архітекторів з усієї України, незалежно від віку і досвіду, внести свій внесок у вигляд Одеси завтрашнього дня»,— зазначив керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс.

У конкурсі можуть взяти участь як юридичні (архітектурні та дизайн-студії, будівельні компанії та ін.), так і фізичні особи, які досягли 18 років (архітектори, містобудівники, дизайнери, студенти профільних вузів та ін.), які проживають в Україні.

Переможцем конкурсу стане автор найкращого проекту відкритої території пасажирського комплексу за результатами голосування журі.

З огляду на, що морський вокзал знаходиться в історичній частині міста, і є візитною карткою Одеси, перед учасниками конкурсу поставлене завдання запропонувати оригінальне концептуальне і сучасне рішення нового соціально-культурного простору для одеситів і туристів.

Реєстрація конкурсантів відкрита з 13 березня по 28 квітня 2017 року.

З детальними умовами конкурсу можна ознайомитись на сайтах Адміністрації морських портів Україниадміністрації Одеського морського порту, Одеської міської ради (www.omr.gov.ua).ВСІ Новини