Для людей
з вадами зору

    Оголошення    17 Березня 2017, 10:56
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проекту постанови Кабінету Міністрів України

«Про затвердження Порядку та умов укладення договорів, на підставі яких здійснюється компенсація інвестицій, внесених суб’єктами господарювання у стратегічні об'єкти портової інфраструктури»
17 Березня 2017, 10:56

Проект акта доопрацьовано на виконання пункту 6 витягу з протоколу № 24 засідання Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності від 20.10.2016, згідно якого було відкладено прийняття рішення щодо проекту постанови та доручено Міністерству інфраструктури України доопрацювати проект постанови з урахуванням результатів обговорення, зокрема зауважень Мінфіну, застережень Мін’юсту та Секретаріату Кабінету Міністрів України.

З метою врегулювання розбіжностей у позиціях органів виконавчої влади Мінінфраструктури 16.11.2016 проведено узгоджувальну нараду щодо обговорення проекту постанови.

Частиною першою статті 27 Закону України «Про морські порти України» передбачено, що компенсація інвестицій, внесених суб’єктами господарювання у стратегічні об’єкти портової інфраструктури, що є об’єктами державної власності, здійснюється на підставі відповідних договорів, що укладаються Адміністрацією морських портів України та інвесторами в порядку та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Метою прийняття проекту акта є встановлення порядку та умов здійснення Адміністрацією морських портів України компенсації інвестицій, внесених суб’єктами господарювання у гідротехнічні споруди портової інфраструктури, та вартості створення підводних гідротехнічних споруд, які за згодою власників підлягають передачі у державну власність.

Затвердження такого порядку сприятиме створенню привабливого інвестиційного клімату для залучення як іноземних, так і вітчизняних інвесторів до участі в розвитку та модернізації портової інфраструктури.

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції щодо зазначеного проекту просимо направляти до Мінінфраструктури на поштову адресу: 01135, м. Київ, пр-т. Перемоги, 14, або на електронну адресу: stg@mtu.gov.ua, а також спеціально уповноваженому органу виконавчої влади з питань державної регуляторної політики – Державній регуляторній службі України.

Зауваження та пропозиції до проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань прийматимуться Міністерством інфраструктури України протягом місяця з дня повторного оприлюднення.ВСІ Оголошення