Для людей
з вадами зору

    Новини    17 Березня 2017, 12:12
Версiя для друку


Укрпошта скорочує термін доставки у столиці: кияни отримають відправлення наступного дня

17 Березня 2017, 12:12

Укрпошта продовжує працювати над прискоренням доставки.

Компанія  запустила  в  тестовому  режимі  нову модель доставки для столиці «Kyiv never sleeps» («Київ ніколи не спить»).

Укрпошта перебудувала  маршрути  транспорту  в столиці та ввела додатковий вивіз  посилок  та  листів  з поштових відділень столиці після 18 години, задіявши  додатковий  транспорт  для  її  доставки в Київський сортувальний центр. В самому логістичному центрі – посилено  нічну  зміну, щоб відсортувати все зібране в столиці вже до ранкового розвезення пошти.

За  старої  моделі  практично все, що кияни приносили до поштових відділень після  обіду, а це – понад 60% всіх обсягів, лишалося на ніч у відділеннях.

Крім цього, кореспонденція залишалася в логістичному центрі, оскільки прибувала  туди в піковий період, тож доставка по Києву затягувалась на 2-3 дні. Тепер це лишається в минулому.

«Ми прагнемо зробити  для  наших клієнтів доставку швидкою та комфортною. Відтепер  жителі  столиці можуть отримати свою посилку чи лист менше ніж за 24  години. Впевнений, що послуга стане нашим клієнтам у нагоді. Наприклад, тим, хто активно продає свої товари на різних майданчиках, сайтах оголошень, тепер може зекономити час. До того ж,  вартість доставки через Укрпошту  є  найбільш  конкурентною  на ринку України і ми значно скоротили терміни  очікування у відділеннях», - сказав  перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський.

Далі пришвидшення доставки буде для мешканців Київської області. Проекти із скорочення термінів доставки просуватимуться й далі в регіони.ВСІ Новини