Для людей
з вадами зору

    Анонси    12 Травня 2017, 11:00
Версiя для друку


12 травня відбудеться спільна прес-конференція Міністра інфраструктури Володимира Омеляна та голови Одеської ОДА Максима Степанова

Опубліковано: 11 Травня 2017, 16:20

12 травня 2017 року Міністр інфраструктури Володимир Омелян здійснить робочу поїздку до Одеської області. Очільник міністерства проінспектує хід ремонтних робіт на автошляхах, зокрема, на трасі Одеса-Рені, Спаське-Вилково та на інших ділянках. Програмою поїздки передбачено огляд Одеського морського торговельного порту, участь Міністра у круглому столі з питань впровадження електронного квитка та зустріч з керівництвом області.

Запрошуємо представників ЗМІ на спільну прес-конференцію  Міністра інфраструктури Володимира Омеляна та  голови Одеської ОДА Максима Степанова, яка відбудеться  12 травня об 11.00 (5 поверх ОДА).

Пропонуємо журналістам разом з міністром оглянути хід капітального ремонту мосту на км 52  а/д Одеса – Рені (від’їзд від адмінбудівлі ОДА об 11:30)

Для переїзду на огляд капітального ремонту мосту ОДА забезпечує ЗМІ транспортом. Прохання надати прізвища журналістів на електронну адресу oda.press@odessa.gov.ua  до 18:00 11 травня.

 ВСІ Анонси