Для людей
з вадами зору

    Новини    13 Травня 2017, 15:19
Версiя для друку


Заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань провів двосторонні зустрічі з представниками Міністерства транспорту КНР та китайськими інвестиційними компаніями

13 Травня 2017, 15:19

11 - 13 травня  заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань в складі офіційної делегації  перебував з робочим візитом в м. Пекін (Китайська Народна Республіка). 

Під час візиту проведено ряд важливих двосторонніх зустрічей з представниками Міністерства транспорту КНР та китайськими інвестиційними компаніями. З керівництвом Міністерства транспорту Китаю  обговорено три пріоритетні для України інфраструктурні проекти:  можливі напрями реалізації проекту «Повітряний експрес», міст в Кременчузі та концесія залізничного поромного комплексу в порту Чорноморськ. 

Актуальні інфраструктурні проекти презентовано потенційним китайським інвесторам -  державній компанії China Railway Company, яка розглядає можливість інвестування в модернізацію та виробництво електричних локомотивів на виробничих площах ПАТ "Укрзалізниці". А через китайську компанію China Road and Bridge Company буде залучено 300 млн. дол. кредиту від Ексімбанку Китаю для будівництва мосту в Кременчузі. 

Також Віктор Довгань обговорив питання проведення днопоглиблюваних робіт в порту Южний з компанією China Harbor Engineering Company та з материнською компанією China Communication Construction Company, які  зацікавленні у співробітництві з Україною. 

Наголошуємо, що офіційна зустріч на рівні заступників міністрів відбулася вперше за останні 12 років співробітництва двох країн.

 ВСІ Новини