Для людей
з вадами зору

    Новини    18 Травня 2017, 18:05
Версiя для друку


Відбулось засідання наглядового комітету проекту Європейського Союзу Twinning

18 Травня 2017, 18:05

18 травня 2017 року в Міністерстві інфраструктури відбулось засідання наглядового комітету проекту Європейського Союзу Твіннінг «Підтримка у підвищенні безпеки перевезення небезпечних вантажів мультимодальним транспортом в Україні».

Учасники розглянули та обговорили результати третього квартального звіту проекту та заплановані місії на наступний звітний квартал реалізації проекту Твіннінг. Стратегічним завданням проекту є покращення системи перевезень небезпечних вантажів автомобільним, залізничним, морським, річковим транспортом, а також у мультимодальному сполученні, відповідно до загальноєвропейських норм та стандартів. Також, проект спрямований на посилення спроможності Міністерства інфраструктури у формуванні та реалізації політики з питань дотримання вимог у сфері забезпечення безпеки перевезення небезпечних вантажів зазначеними видами транспорту відповідно до міжнародних правил.

Заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань відзначив, що з вересня 2016 року розпочаті короткострокові експертні місії в рамках цього проекту. На даний час реалізуються місії завдань у рамках Компонентів А, В та С щодо аналізу міжнародного та національного законодавства у сфері перевезення небезпечних вантажів, компетенції державних органів, зокрема тих, що відповідальні за дотримання вимог при перевезенні небезпечних вантажів, а також підприємств у сфері таких перевезень в Україні.

Проект Твіннінг дасть змогу адаптувати законодавство України до норм ЄС, оптимально розподілити державні функцій з контролю, спланувати та реалізувати необхідні заходи,  а також отримати знання та вивчити практичний досвід країн Європейського Союзу, які будуть використовуватись в подальшому при реалізації запланованих завдань у сфері перевезення небезпечних вантажів в Україні.ВСІ Новини