Для людей
з вадами зору

    Новини    7 Червня 2017, 11:46
Версiя для друку


Нову якість Україні можуть дати світові компанії, - Володимир Омелян

7 Червня 2017, 11:46

Нову якість Україні можуть дати світові компанії. На цьому наголосив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час спільного брифінгу з Державним секретарем Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини Райнером Бомбою, який відбувся 7 червня 2017 року.

«Україна буде в Європі не лише географічно, політично, але й фізично. Це - наш порядок денний, і ми над ним ми працюємо. І перший крок, і тут величезна заслуга президента України, - це безвізовий режим між Україною та країнами ЄС. У нас є низка проектів, як спростити, здешевити і зробити швидшим шлях України до ЄС, як для людей, так і для бізнесу, товарів, послуг. Ми наполегливо працюємо над реалізацією інфраструктурних проектів у Західній Україні для того, щоб зросла кількість пунктів пропуску, покращилась прикордонна інфраструктура, бізнесу і громадянам було зручніше подорожувати до Європи», - підкреслив Володимир Омелян.

Міністр інфраструктури наголосив, що Україні нову якість можуть дати світові компанії: «Світові компанії, які працюють в сфері залізниці, морських портів, доріг, авіації можуть дати Україні нову якість. Без цього, вигадуючи в черговий раз свій український велосипед, ми приречені на невдачі. Бо нас знову обдурять, ошукають і замість велосипеда дадуть воза. Так от, Ryanair в Україні буде! Hutchison Ports в Україні буде! DP World в Україні буде! Bombardier в Україні буде! І це буде нова Україна, над якою ми всі працюємо!»

За словами Володимира Омеляна, порядок денний співпраці Міністерства інфраструктури України з Міністерством транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини є надзвичайно великий: «Це питання широкого спектру: залізниця, порти, авіація, дороги, пошта, цифрова інфраструктура, електромобілі. Дуже важливо, що ми не лише фіксуємо сьогодення, ми дивимось спільно в майбутнє. Ми повинні дивитися в майбутнє для того, щоб мати надійне сьогодення».

Володимир Омелян подякував Райнеру Бомбі за підтримку та високу дружню ноту у двосторонній співпраці.ВСІ Новини