Для людей
з вадами зору

    Новини    16 Червня 2017, 08:02
Версiя для друку


Головною військовою прокуратурою проведено 28 одночасних обшуків житла, приміщень підприємств, у тому числі ПАТ «Укрзалізниці»

16 Червня 2017, 08:02

Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України за матеріалами Департаменту захисту економіки Нацполіції України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 258-5 КК України (фінансування тероризму).

Встановлено, що ряд комерційних підприємств та посадових осіб публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» організували постачання продукції підприємств, розташованих в "ЛНР"/"ДНР", для потреб ПАТ «Укрзалізниця», з виведенням державних коштів шляхом оплати через ряд фіктивних підприємств до бюджетів псевдореспублік. 

Крім цього, зазначені особи у співучасті та в інтересах Російської Федерації, являючись представниками російських підприємств (в тому числі, Федеральної Вантажної Компанії, яка перебуває під діючими санкціями України), за сприяння посадових осіб ПАТ «Укрзалізниця» вчинили дії по зменшенню тарифів для російських компаній при укладанні договорів транзитних вантажних залізничних перевезень територією України.

З метою збору доказів наразі проведено 28 одночасних обшуків житла, приміщень підприємств, у тому числі ПАТ «Укрзалізниці». Вилучено документи та готівку. Слідство триває.ВСІ Новини