Для людей
з вадами зору

    Новини    19 Червня 2017, 17:23
Версiя для друку


Новий склад Громадської ради буде сформовано шляхом онлайн-голосування, - Юрій Лавренюк

19 Червня 2017, 17:23

Новий склад Громадської ради при Міністерстві інфраструктури України буде сформовано виключно шляхом відкритого онлайн-голосування. Про це заявив заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, коментуючи установчі збори  з формування нового складу Громадської ради при міністерстві, які відбулись 15 червня 2017 року.

«Міністерство інфраструктури України виступає за створення сучасної, прогресивної та дієвої Громадської ради. Нам дуже важливо залучитися ефективним громадським контролем, який виражатиметься співпрацею з міністерством, орієнтованою на продуктивний кінцевий результат», - наголосив Юрій Лавренюк.

Водночас, за словами Юрія Лавренюка, установчі збори перетворилися на театр абсурду, а основною метою засідання було створити контрольовану та залежну Громадську раду, яка б займалася лобіюванням інтересів окремих бізнес-груп, а не була незалежним дорадчим органом при Міністерстві.

«Обрання нової Громадської ради буде здійснюватись прозоро, шляхом інтернет-голосування, міністерство заручилося підтримкою ГО «Електронна демократія», яка вже сприяла проведенню відкритого та прозорого інтернет-голосування за громадську раду в інших міністерствах нашої країни. Таким саме  шляхом пішло НАБУ, Міністерство охорони здоров’я, Міністерство екології та природних ресурсів. І в міністерстві інфраструктури Громадську раду буде сформовано онлайн-голосуванням», - наголосив Юрій Лавренюк, - «І я дуже вірю, що нам вдасться зламати традицію, коли Громадська рада відверто лобіює інтереси окремих структур, фактично шантажуючи міністерство. Цього більше не буде».ВСІ Новини