Для людей
з вадами зору

    Оголошення    6 Липня 2017, 17:20
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства інфраструктури України

«Про внесення змін до Тарифів на послуги із забезпечення доступу портового оператора до причалу, що перебуває у господарському віданні адміністрації морських портів України»
6 Липня 2017, 17:20

Портові оператори різних форм власності здійснюють переробку зернових вантажів через акваторії 11 із 13 морських портів континентальної України та використовують обладнання різних виробників, різні технологічні рішення.

Згідно з останнім абзацом пункту 3 розділу ІІ Тарифів, у випадку, коли зернові вантажі перевантажуються на спеціалізованих терміналах із застосуванням перевантажувальних машин (з продуктивністю навантаження не менше ніж 500 тонн на годину), до цих ставок за послуги для вантажу «Зернові вантажі (у тому числі насіння), що перевантажуються навалом» застосовується коефіцієнт 0,7.

Отже, Тарифи містять положення, яке створює за критерієм державних регульованих цін різні економічні умови для портових операторів, що працюють у сегменті переробки зернових вантажів, тобто виробляють однакову продукцію (товари, роботи, послуги) у морському порту.

Прийняття акта спрямоване на припинення цінової дискримінації портових операторів, які працюють у сегменті переробки провідного для морських портів та всього національного транспортного комплексу вантажопотоку зернових вантажів, що має важливе значення для національної економіки, шляхом виключення останнього абзацу пункту 3 розділу ІІ Тарифів.

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції щодо зазначеного проекту просимо направляти до Мінінфраструктури на поштову адресу: 01135, м. Київ, пр-т. Перемоги, 14.ВСІ Оголошення