Для людей
з вадами зору

    Новини    12 Вересня 2017, 10:31
Версiя для друку


Віктор Довгань взяв участь у 19-тій Міжнародній виставці та конференції BALTEXPO

12 Вересня 2017, 10:31

Заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань взяв участь  у 19-тій Міжнародній виставці та конференції BALTEXPO, які відбулись 11 вересня 2017 року у м. Гданськ (Республіка Польща). Міжнародна конференція BALTEXPO - один з найпопулярніших заходів у морській галузі, що проводиться кожні два роки з 1982 року у Польщі. Учасники конференції взяли участь у семінарах з питань розвитку інфраструктури та логістики морських портів, включаючи інтермодальні  перевезення,  було презентовано досягнення за останні два роки в морській сфері та плани на майбутнє.  

Віктор Довгань взяв участь у дискусії «Транснаціональна синергія в розвитку морської промисловості», під час якої окреслив перспективи розвитку морської галузі України та транзитного потенціалу морських портів.  Заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції акцентував увагу на перспективних українських проектах та запросив польських партнерів інвестувати у розвиток інфраструктури України. Такими  проектами є будівництво автобану Гданськ – Одеса, розвиток річного судноплавства та проект Е40. У кінці вересня 2017 року планується підписання меморандуму про співробітництво між портами Гданськ та Одеса, що дозволить скоординувати двостороннє співробітництво між країнами, а також  польська сторона поділиться досвідом модернізації морських портів.

Віктор Довгань взяв участь у двосторонній зустрічі з керівництвом Міністерства інфраструктури та розвитку Польщі, де підкреслив необхідність подальшого співробітництва між нашими країнами в морській галузі. Були обговоренні питання щодо результатів реформи менеджменту в польських портах, що дало змогу збільшити заробітною плату до конкурентного рівня, питання енергетичної безпеки в порту Щецін.  ВСІ Новини