Для людей
з вадами зору

    Анонси    30 Жовтня 2017, 14:00
Версiя для друку


30 жовтня 2017 року відбудеться презентація концепції запровадження в Україні процедур аудиту безпеки дорожнього руху

Опубліковано: 24 Жовтня 2017, 12:08

30 жовтня 2017 року в Міністерстві інфраструктури України відбудеться презентація концепції запровадження в Україні процедур аудиту безпеки дорожнього руху відповідно до директиви 2008/96/EC «Про управління безпекою інфраструктури». У заході візьмуть участь уповноважені представники Міністерства інфраструктури, проекту міжнародної технічної допомоги «Модернізація та підвищення безпеки мережі автомобільних доріг в Україні», українські та міжнародні експерти.

На заході будуть представлені базові положення аудиту безпеки дорожнього руху, що включатимуть відповіді на запитання:  Яка мета і сфера застосування аудиту безпеки дорожнього руху? Які існують стадії такого аудиту? Хто матиме право проводити і замовляти такий аудит? На яких дорогах аудит буде мати обов’язковий характер, а на яких - добровільний?

До участі в презентації запрошуються зацікавлені сторони: представники органів державної влади, місцевого самоврядування, наукових та проектних установ, громадських організацій, профільних засобів масової інформації, а також сертифіковані інженери, представники підрозділів Національної поліції та інші фахівці з безпеки дорожнього руху.

Дата та час проведення: 30 жовтня 2017 року, 14:00.

Місце проведення: Міністерство інфраструктури України, проспект Перемоги, 14.

Участь можлива після попередньої реєстрації, заявки приймаються до 23:59 29.10.2017.

Реєстраційна форма: https://goo.gl/forms/Emxur6wFQ8Iqycox2

Для довідок просимо звертатися до Офісу підтримки реформ Міністерства інфраструктури України: viktor.zagreba@reforms.in.ua, тел. 067-442-14-94, Віктор Загреба.

 

Довідково:

Запровадження процедур управління безпекою дорожньої інфраструктури (Road Infrastructure Safety Management) відповідає Директиві ЄС 2008/96/EC. Метою процедури аудиту безпеки є зменшення травматизму та смертності на новозбудованих та відремонтованих автомобільних дорогах через більш ефективне застосування інфраструктурних засобів безпеки та недопущення інженерних рішень, які негативно впливають на безпеку руху. За планами Міністерства, вже до кінця 2017 року у Верховній Раді має бути зареєстровано відповідний законопроект про зміни до закону «Про автомобільні дороги», а в першій половині 2018 року, за підтримки міжнародних партнерів, буде підготовлено та сертифіковано першу групу незалежних українських аудиторів безпеки дорожнього руху, які відповідатимуть кваліфікаційним вимогам Європейського Союзу. Активну допомогу у запровадження аудиту безпеки дорожнього руху в Україні надає проект міжнародної технічної допомоги «Модернізація та підвищення безпеки мережі автомобільних доріг в Україні», що фінансується Європейським інвестиційним банком.ВСІ Анонси