Для людей
з вадами зору

    Новини    16 Листопада 2017, 15:31
Версiя для друку


Увага! До 24 листопада перевізники – учасники конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ можуть уточнити інформацію про кількість рейсів

16 Листопада 2017, 15:31

14 листопада 2017 року відбулося чергове засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ.

На зазначеному засіданні були розглянуті результати приймання електронних анкет від перевізників учасників конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ.

Членами Конкурсної комісії був затверджений остаточний перелік учасників конкурсу з кількістю автотранспортних засобів, допущених для участі у конкурсі.

Крім того, під час засідання було розглянуто інформацію Державної служби України з безпеки на транспорті (ДСБТ) щодо кількості дозволів, використаних перевізниками – учасниками конкурсу за перші три квартали 2017 року, а також інформацію про ефективність використання дозволів ЄКМТ учасниками конкурсу за аналогічний період.

Члени Конкурсної комісії зауважили, що розміщена ДСБТ інформація, викликала ряд звернень перевізників щодо неврахування в ній певної кількості рейсів виконаних учасниками конкурсу за перші три квартали 2017 року.

В зв’язку з цим Конкурсна комісія прийняла рішення, що перевізники – учасники конкурсу можуть уточнити інформацію про кількість рейсів, виконаних за вищезгаданий період, надіславши письмове звернення, з копіями підтверджуючих документів, на адресу Конкурсної комісії (Україна, 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14, Міністерство інфраструктури України, Конкурсна комісія для проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ).

Звернення перевізників щодо уточнення кількості виконаних рейсів приймаються до 24 листопада 2017 року (включно).

Наполегливо рекомендуємо завчасно потурбуватись про врегулювання всіх спірних питань до вищевказаної дати.ВСІ Новини