Для людей
з вадами зору

    Новини    23 Листопада 2017, 13:28
Версiя для друку


Інформація щодо двостороннього співробітництва в галузі міжнародних автомобільних перевезень в 2017 році

23 Листопада 2017, 13:28

21 – 22 листопада 2017 року у Києві відбулося засідання українсько-сербської Змішаної Комісії про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів. Зазначена Змішана Комісія була останньою запланованою зустріччю в рамках двостороннього співробітництва з галузі міжнародних автомобільних перевезень в 2017 році.

Так, впродовж 2017 року відбулося 12 Змішаних Комісій з питань міжнародних автомобільних перевезень, в ході яких було обговорено питання регулювання відносин в галузі автомобільного транспорту та питання виконання українськими та іноземними перевізниками перевезень пасажирів та вантажів.

Проведенням засідань Змішаних Комісій переговорний процес не обмежився. Так, шляхом листування та постійного контакту з іноземними колегами, Міністерству інфраструктури України вдалося для українських перевізників в 2017 році додатково отримати 68 816  дозволів. Це вдвічі більше в порівнянні з 2016 роком, коли загальна кількість отриманих дозволів склала 31 995 дозволи.

Найголовнішим досягненням можна вважати збільшення попередньої квоти дозволів 2018 року на здійснення міжнародних автомобільних перевезень з рядом країн (Естонія, Чехія, Британія, Литва, Бельгія, Італія, Сербія), а також активний діалог щодо лібералізації міжнародних автомобільних перевезень з Великою Британією, Республікою Сербія, Литовською Республікою та Республікою Молдова та що за результатами проведення Змішаних Комісій у 2017 році квота дозволів по жодній з країн не була зменшена. 

 

 ВСІ Новини