Для людей
з вадами зору

    Новини    5 Грудня 2017, 16:31
Версiя для друку


Тільки постійний діалог між Міністерством, профспілками та керівництвом портів може дати позитивні результати, - Юрій Лавренюк

5 Грудня 2017, 16:31

Тільки постійний діалог між Міністерством, профспілками та керівництвом портів може дати позитивні результати. Про це заявив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк під час зустрічі із представниками профспілки робітників морського транспорту та Федерацією роботодавців транспорту України. На зустрічі також були присутні Державний секретар Міністерства інфраструктури Андрій Галущак, в.о. голови Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс, начальник Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків, керівники морських портів України. 

Представники профспілок проінформували заступника Міністра про результати роботи за 1 півріччя 2017 року, а також про проблемні  питання, серед яких: днопоглиблення підхідних каналів та акваторій, заборгованість із заробітної плати, кадрові питання, падіння вантажопотоку та транзиту через українські порти.

Юрій Лавренюк підкреслив, що жоден з портів не повинен мати заборгованість із заробітної  плати за підсумками 2017 року. Заступник Міністра  інфраструктури зазначив, що зустрічі із представниками профспілок відбуватимуться щоквартально: "Постійний діалог між Міністерством, профспілками та керівництвом портів дасть можливість визначити найбільш нагальні питання і спільно визначити шляхи їх вирішення".

Юрій Лавренюк зазначив, що багато проблем, які зараз існують, пов’язані з кадровими питаннями. «Найближчим часом будуть поставлені крапки у багатьох кадрових рішеннях. Ми маємо чіткий намір закінчити епоху «виконуючих обов’язків», - підкреслив заступник Міністра інфраструктури.

Юрій Лавренюк також зауважив, що основною метою є збільшення вантажопотоку, розвиток портів та залучення інвесторів та світових компаній до галузі: «Ми маємо докласти максимум зусиль, щоб залучити інвесторів. Інвестиції - це нові робочі місця, це нова якість, нові позитивні результати».ВСІ Новини