Міністерство інфраструктури України


Уповноважені підрозділи з питань запобігання та виявлення корупції мають бути незалежними у прийнятті своїх рішень, - Юрій Лавренюк

6 Грудня 2017, 15:13

6 грудня заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк  взяв участь у  семінарі з питань запобігання корупції, який проводився для представників уповноважених підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції підвідомчих установ і організаціях Міністерства інфраструктури.

Юрій Лавренюк зазначив, що за півтора року у підвідомчих установах і організаціях Міністерства інфраструктури створено систему уповноважених підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції. «На сьогодні система уповноважених підрозділів нарешті запрацювала. У нас плідна співпраця з НАБУ, НАЗК та правоохоронними органами.  Міністерство інфраструктури наголошує, що уповноважені підрозділи з питань запобігання та виявлення корупції мають  бути незалежними у прийнятті своїх рішень. З вашого боку вимагається  чітка, прозора робота, повне розуміння своєї справи,  попередження і виявлення конфлікту інтересів та виконання антикорупційної програми», - підкреслив Юрій Лавренюк.  

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/29350.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове