Для людей
з вадами зору

    Новини    6 Грудня 2017, 16:45
Версiя для друку


В Міністерстві інфраструктури України відбувся правопросвітницький захід у рамках Всеукраїнського тижня права

6 Грудня 2017, 16:45

5 грудня 2017 року в Міністерстві інфраструктури України пройшов захід у рамках Всеукраїнського тижня права, який започатковано Указом Президента України від 8 грудня 2008 року № 1149/2008 з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

Міністерство інфраструктури України традиційно долучається до такої важливої події в житті української спільноти як Всеукраїнський тиждень права, що проходить нинішнього року з 4 по 8 грудня.

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579 підготовлено План заходів з участі Міністерства інфраструктури України у проведенні у 2017 році Всеукраїнського тижня права, затверджений наказом від 15 вересня 2017 року № 312, окремим пунктом якого передбачено проведення навчання, лекції, бесіди з питань реалізації і захисту прав людини з працівниками підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінінфраструктури.

До участі у проведенні Всеукраїнського тижня права запрошено представників Координаційного центру з надання правової допомоги – Сінчук Олену Анатоліївну, яка презентувала систему надання безоплатної правової допомоги в Україні, та Бурчак Лесю Іванівну, яка поінформувала про основні аспекти реалізації прав внутрішньо переміщених осіб.

 

Довідково:

Сінчук Олена Анатоліївна – начальник Управління забезпечення доступу до правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги; 

Бурчак Леся Іванівна – директор Першого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.ВСІ Новини