Для людей
з вадами зору

    Новини    12 Грудня 2017, 16:28
Версiя для друку


Створення Наглядової Ради ПАТ «Укрпошта» має базуватися на принципах прозорості, професіоналізму та компетентності, - Володимир Омелян

12 Грудня 2017, 16:28

Створення Наглядової Ради ПАТ «Укрпошта» має базуватися на принципах прозорості, професіоналізму та компетентності. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі із керівництвом міжнародної компанії Amrop, яка пройшла в рамках реалізації реформи корпоративного управління ПАТ «Укрпошта». На зустрічі також були присутні представники Європейського банку реконструкції та розвитку та Міністерства інфраструктури України.

Створена в 1977 році, компанія Amrop є контекстно–орієнтованою міжнародною компанією зі спеціалізацією на підборі управлінців вищої ланки (executive search) та членів незалежних наглядових рад (board search) в 50 країнах світу, включаючи Україну.

Міністр інфраструктури зазначив, що за технічної підтримки ЄБРР, компанія в найближчі два місяці допоможе ПАТ «Укрпошта» у підборі незалежних кандидатів до Наглядової ради.

Володимир Омелян наголосив, що створення Наглядової Ради національного поштового оператора є одним із пріоритетів діяльності Міністерства і передбачає підбір 5 незалежних професійних кандидатів, які будуть вибрані на основі відкритого конкурсу. «Створення Наглядової Ради ПАТ «Укрпошта» має базуватися на принципах прозорості, професіоналізму та компетентності. Члени Ради повинні бути єдиним організмом, націленим на розвиток компанії. Я сподіваюсь, що завдяки сприянню Amrop Ukraine ми залучимо до галузі «лідерів майбутнього» - талановитих високопрофесійних кандидатів з міжнародним досвідом роботи в логістиці, e-commerce, фінансах, ризик-менеджменту», - наголосив Міністр інфраструктури.

Володимир Омелян підкреслив, що успішна реалізація цього проекту, може не тільки привести до подальшого розвитку компанії «Укрпошта» та мінімізації політичного впливу на її діяльність, але й відкрити двері для подальшої роботи по створенню наглядових рад на інших підприємствах галузі (порти, аеропорти тощо).ВСІ Новини