Для людей
з вадами зору

    Новини    19 Грудня 2017, 15:21
Версiя для друку


Міністерство інфраструктури працює над подоланнями наслідків негоди, - Володимир Омелян

19 Грудня 2017, 15:21

Міністерство інфраструктури України, Державне агентство автомобільних доріг України «Укравтодор», ПАТ «Укрзалізниця», ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» у співпраці з місцевими владами, ДСНС та комунальними службами працює над подоланнями наслідків негоди.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення «Укравтодором» задіяно понад 900 одиниць спецтехніки. Наразі проїзд автотранспорту забезпечено усіма дорогами загального користування. Ускладнення в русі є в Київській області. 18 грудня заборонено в’їзд великовагового транспорту через м. Київ, чим спричинено накопичення великої кількості такого автотранспорту на проїзній частині під’їзних доріг до столиці.

У низці областей також обмежено рух великовагового транспорту на автодорогах державного значення. «Укравтодор» в оперативному режимі повідомить про зняття таких обмежень.

«На трасах М-05 і М-06 біля під’їздів до Києва дійсно були затори, які спричинили великогабаритні автомобілі. Окремо ми домовилися з Нацполіцією про те, що коли обмежується рух для габаритного транспорту, і всі вантажівки зупиняються в правій смузі, вкрай важливо, щоб поліція стояла не лише на початку колони, але також і в кінці. Бо маємо випадки, коли вантажівки виїжджають на зустрічну смугу, і рух перекрито повністю», - акцентував Володимир Омелян, - «Друге питання: надзвичайно важлива координація на рівні області, керівника області, начальника штабу. Ми з очільником Київської обласної державної адміністрації Олександром Горганом з самого ранку на зв’язку, відпрацьовуємо ситуацію».

«Незважаючи на значні опади, усі поїзди курсують. Укрзалізниця повністю контролює ситуацію з рухом пасажирських та вантажних поїздів», - заявив очільник Міністерства.

Робота з очищення колій, перегонів, стрілочних переводів триває цілодобово - вночі працювало 1492 залізничники, із яких 888 колійників.

За словами Міністра, Міжнародний аеропорт «Бориспіль» працює в штатному режимі, злітну смугу та перони розчищено. Можливі затримки відправлення рейсів у зв’язку з обробленням літаків рідиною проти обмерзання.

«Загалом ситуація контрольована, колапсу немає. Перші дні сильного снігопаду завжди викликають труднощі в роботі відповідних служб, але ми оперативно і злагоджено долаємо наслідки сильних снігопадів», - наголосив Володимир Омелян.ВСІ Новини