Міністерство інфраструктури України


31 січня 2018 року відбудеться семінар та дискусія для зацікавлених сторін на тему: «Запровадження автоматичного зважування в русі (WiM) у 2018 році»

Опубліковано: 12 Січня 2018, 10:32

31 січня 2018 року з 15:00 до 17:30 в приміщенні Міністерства інфраструктури України відбудеться семінар та дискусія для зацікавлених сторін на тему: «Запровадження автоматичного зважування в русі (WiM) у 2018 році».

У заході візьмуть участь уповноважені представники Міністерства інфраструктури України, «Укравтодору», «Укртрансбезпеки», Світового Банку та консультанти шведської компанії SweRoad, які працюють в Україні в рамках проекту технічної допомоги Світового Банку.

Мета заходу: поінформувати зацікавлені сторони про плани запровадження системи WiM в Україні, зокрема, про очікуване проведення тендеру за процедурами Світового Банку на встановлення першої черги комплексів на підходах до міста Києва, яке планується втілити у 2018 році, та врахувати побажання і зауваження зацікавлених сторін при підготовці подальших документів.

До участі запрошуються зацікавлені сторони: представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, бізнесу та громадських організацій.

Початок заходу: 31 січня 2018 року о 15:00.

Місце проведення: м. Київ, пр-т Перемоги, 14 (3 поверх, кімната 303).

Участь в події можлива за попередньою реєстрацією лише для підтверджених учасників.  Реєстраційна форма доступна на сайті Міністерства інфраструктури (червона кнопка «Реєстрація»). Просимо обмежитись двома учасниками від однієї організації.

 

Довідка: Застосування технологій зважування автотранспорту під час руху (Weigh-in-Motion або WiM) має на меті підвищення ефективності державного контролю за дотриманням вагових обмежень вантажними перевізниками, що спонукає перевізників до дотримання обмежень. Це дозволить зберегти дороги від передчасного руйнування та зменшити ймовірність і тяжкість наслідків дорожніх аварій за участі вантажівок. На 2018 рік планується пілотний проект з запуску WiM-комплексів на підходах до міста Києва, який дозволить випробувати технологію в реальних умовах України, налагодити адміністративні та інституційні процеси та поширити цей досвід на решту України. Проект спільно розроблений Міністерством інфраструктури України, «Укравтодором», «Укртрансбезпекою» та втілюється за підтримки Світового Банку.

Команда підтримки реформ Міністерства інфраструктури України

Адреса цієї сторінки: http://mtu.gov.ua/news/29441.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове