Для людей
з вадами зору

    Новини    27 Лютого 2018, 13:44
Версiя для друку


Голосування за інфраструктурні законопроекти має показати єдність коаліції та командну роботу парламенту і Уряду, - Юрій Лавренюк

27 Лютого 2018, 13:44

Сьогодні, 27 лютого 2018 року, парламент має намір розглянути надважливі інфраструктурні законодавчі ініціативи: законопроект Про внутрішній водний транспорт (№2475а) та законопроект про концесію автомобільних доріг (№6766).

На підтримку зазначених законодавчих змін у стінах парламенту відбувся розширений брифінг за участі заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка, Голови фракції Народний Фронт у парламенті Максима Бурбака, Заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Бориса Козиря, народних депутатів тощо.

«Хочу відзначити внесок Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, який майже два роки виступає локомотивом реформування української інфраструктури, зокрема, через схвалення прогресивного законодавства.Законопроекти, які мають розглядатися сьогодні в парламенті, пройшли декілька кіл обговорень та узгоджень. Вони мають повну підтримку з боку міжнародних партнерів, експертів та бізнесу. Від імені Міністерства інфраструктури України я дякую фракціям Народного Фронту, БПП за єдину позицію, яка полягає в підтримці цих законопроектів», - наголосив Юрій Лавренюк.

Заступник Міністра зазначив, що Закон про Внутрішній водний транспорт – це розвиток вантажних перевезень річками, здешевлення логістики, внесок в екологічний і економічний вид транспорту: «Це – нові робочі місця, інвестиції в річкову інфраструктуру. Зрештою, це – повернення Дніпру колишньої слави могутньої транспортної артерії».

«Законопроект про концесію автомобільних доріг – це перехід України на європейські принципи в дорожній сфері, це – залучення нових технологій, світових компаній та провідного досвіду в сферу будівництва і обслуговування доріг. Зазначені законопроекти є частиною Великого пакету інфраструктурного законодавства, який знаходиться в парламенті. Це – не законопроекти окремого міністерства чи окремих народних депутатів – це вимога часу, вимога України, в якій ми будуємо розвинену інфраструктуру для людей, для бізнесу, для держави. Інфраструктура єднає! І сьогодні інфраструктурні законопроекти мають показати єдність коаліції та командну роботу парламенту і Уряду. То ж, ще раз закликаємо парламент підтримати інфраструктурні законопроекти!», - наголосив Юрій Лавренюк. ВСІ Новини