Для людей
з вадами зору

    Оголошення    26 Лютого 2018, 14:55
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України

«Про затвердження Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки»
26 Лютого 2018, 14:55

Проект постанови розроблено на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. № №34-р «Про схвалення Концепції Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки».

Проект постанови розроблено у зв’язку з необхідністю створення сприятливих умов для підвищення рівня безпеки руху, швидкості, комфортності та економічності автомобільних перевезень пасажирів і вантажів автомобільними дорогами загального користування, а також формуванні чітких стратегічних напрямів розвитку автомобільних доріг загального користування виходячи із соціально-економічних пріоритетів розвитку регіонів та держави в цілому.

Програма спрямована на забезпечення ефективного функціонування та розвитку наявної мережі автомобільних доріг загального користування державного значення за маршрутами міжнародних та національних транспортних коридорів, підвищення безпеки руху, швидкості, комфортності та економічності автоперевезень пасажирів і вантажів та забезпечення належного експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення.

Реалізація Програми передбачає довгострокове планування завдань і заходів щодо відновлення та розвитку мережі автомобільних доріг загального користування державного значення, мостів, шляхопроводів та інших транспортних споруд (в тому числі зруйнованих в результаті військових дій на Сході України) за маршрутним принципом з відповідною дорожньою інфраструктурою на підставі сучасних будівельних норм та стандартів, в яких враховується європейська практика та принципи.

Назва органу виконавчої влади, що розробляв проект постанови

Державне агентство автомобільних доріг України.

Назва структурного підрозділу, що розробляв проект постанови, адреса та телефони

Департамент розвитку мережі доріг.

вул. Фізкультури 9, м. Київ, 03150, тел.: 044-2875151.

Зазначений Проект постанови оприлюднений на офіційному веб-сайті Державного агентства автомобільних доріг України http://ukravtodor.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до зазначеного Проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на поштову адресу: вул. Фізкультури 9, м. Київ, 03150 та за тел.: 044-287-51-51 Кондратенко Михайло Юрійович, або на електронну пошту: remontdorig@gmail.com.

 ВСІ Оголошення