Для людей
з вадами зору

    Анонси    21 Березня 2018, 14:00
Версiя для друку


Семінар «Запровадження інтелектуальних транспортних систем в Україні: плани на 2018 рік»

Опубліковано: 28 Лютого 2018, 16:48

21 березня 2018 року з 14:00 до 18:00 в приміщенні Міністерства інфраструктури України відбудеться семінар на тему “Запровадження інтелектуальних транспортних систем в Україні: плани на 2018 рік”.

У заході візьмуть участь уповноважені представники Міністерства інфраструктури України, Міністерства внутрішніх справ, Верховної Ради України, «Укравтодору», «Укртрансбезпеки», Світового Банку та консультанти шведської компанії SweRoad, які працюють в Україні в рамках проекту технічної допомоги Світового Банку.

Мета заходу: поінформувати зацікавлені сторони про плани запровадження інтелектуальних транспортних систем в Україні, включаючи системи WiM, зокрема, про очікуване проведення тендеру за процедурами Світового Банку на встановлення першої черги комплексів на підходах до міста Києва, яке планується втілити у 2018 році, та врахувати побажання і зауваження зацікавлених сторін при підготовці подальших документів.

До участі запрошуються зацікавлені сторони: представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, бізнесу та громадських організацій.

Початок заходу: 21 березня 2018 року з 14:00.

Місце проведення: м. Київ, пр-т Перемоги, 14 (3 поверх, кімната 303).

Участь в події вільна за умов попередньої реєстрації, яка буде підтверджена на електронну пошту.

Програма буде надіслана також на електронну пошту зареєстрованим учасникам.

Просимо обмежитись двома учасниками від однієї організації.

Для довідок звертатися до Команди підтримки реформ Міністерства інфраструктури України:

Євген Катков, +380 67 657 88 63, Yevhen.Katkov@outlook.com,

Віктор Загреба, +380 67 442 14 94, viktor.zagreba@reforms.in.ua.

 

Довідка: Застосування технологій зважування автотранспорту під час руху (Weigh-in-Motion або WiM) має на меті підвищення ефективності державного контролю за дотриманням вагових обмежень вантажними перевізниками, що спонукає перевізників до дотримання обмежень. Це дозволить зберегти дороги від передчасного руйнування та зменшити ймовірність і тяжкість наслідків дорожніх аварій за участі вантажівок. На 2018 рік планується пілотний проект з запуску WiM-комплексів на підходах до міста Києва, який дозволить випробувати технологію в реальних умовах України, налагодити адміністративні та інституційні процеси та поширити цей досвід на решту України. Проект спільно розроблений Міністерством інфраструктури України, «Укравтодором», «Укртрансбезпекою» та втілюється за підтримки Світового Банку.

Команда підтримки реформ Міністерства інфраструктури УкраїниВСІ Анонси