Для людей
з вадами зору

    Новини    13 Березня 2018, 14:01
Версiя для друку


Ми продовжуємо роботу над законопроектом про внутрішній водний транспорт, - Володимир Омелян

13 Березня 2018, 14:01

Сьогодні, 13 березня 2018 року, в Міністерстві інфраструктури України відбулась розширена нарада щодо оновленої редакції законопроекту «Про внутрішній водний транспорт». У заході взяв участь Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, народний депутат України Борис Козир, керівник Офісу підтримки реформ Олександра Клітіна та ін.

Міністр інфраструктури України наголосив, що законопроект про внутрішній водний транспорт є ключовим для реформи галузі: «Ми продовжуємо роботу над законопроектом, оскільки він є ключовим з точки зору реформи річки, а також імплементує надважливі для України Директиви ЄС з внутрішнього водного транспорту, діяльності маломірного флоту, фінансування утримання внутрішніх водних шляхів тощо».

На нараді було досягнуто домовленостей щодо підготовки пропозицій та доповнень до зазначеного законопроекту з урахуванням побажань європейських партнерів, народних депутатів, бізнесу тощо.

«Ми маємо вийти на компромісний варіант законопроекту, який буде підтримано всією коаліцією. Але компроміс – це коли одна сторона рахується з інтересами іншої і готова відмовитися від частки своїх побажань заради єдиної спільної мети – успішної реформи внутрішніх водних шляхів, перенесення вантажу з автошляхів на річку і повноцінний запуск ринку річкових перевезень. Заради великої реформи ми до компромісу готові», - наголосив Міністр інфраструктури.ВСІ Новини