Для людей
з вадами зору

    Новини    15 Березня 2018, 11:57
Версiя для друку


Дорожня сфера потребує заходу світових дорожньо-будівельних компаній в Україну, - Володимир Омелян

15 Березня 2018, 11:57

Дорожня сфера потребує заходу світових дорожньо-будівельних компаній в Україну. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі із представниками одного з найбільших будівельних концернів в Європі - австрійською компанією STRABAG SE: Членом Ради директорів Зігфрідом Ванкером, Членом правління Гербертом Крутіна. До зустрічі доєднався Директор офісу із залучення і підтримки реформ Даніель Білак і очільник Укравтодору Славомір Новак.

Володимир Омелян вкотре наголосив на необхідності залучення провідних світових компаній на український ринок: «Ми з року в рік  збільшуємо фінансування дорожньої галузі: з 313 млн євро у 2016 до 1,56 млрд євро у 2018. Розраховуємо, що 2020 на дороги буде спрямовано 4 млрд євро. Держава готова інвестувати кошти в дорожню галузь, в розвиток інфраструктури. Разом з тим, конкуренцію між дорожніми компаніями на ринку не можна назвати високою. Для створення конкуренції, для приходу в Україну нових технологій і нової культури ведення бізнесу нам необхідні компанії-світові лідери. Саме тому я був би більш ніж щасливий бачити STRABAG та інші провідні компанії світу в Україні».

Під час зустрічі Міністерство інфраструктури України, Офіс із залучення інвестицій, Укравтодор та компанія STRABAG домовились працювати спільно над пошуком оптимальних для обох сторін механізмів співпраці.

 Довідково:

STRABAG Societas Europaea (STRABAG SE) - публічна австрійська будівельна компанія з головним офісом в місті Відень. STRABAG є одним з найбільших будівельних концернів Європи.

STRABAG SE входить в десятку найбільших будівельних компаній світу.  У Німеччині, Словаччині, Румунії і Хорватії концерн є лідером будівельного ринку. У Чехії, Австрії та Угорщини йому належить друге місце за обсягами виконуваних будівельних послуг. У Польщі він займає третє місце.

Австрійському STRABAG SE належать 90% акцій німецького підрозділу концерну, STRABAG AG, з головним офісом в Кельні. Також STRABAG SE володіє 100% акцій Ed. Züblin AG в Штутгарті. Основними акціонерами STRABAG SE є Група компаній Haselsteiner, Група компаній Raiffeisen-Holding Niederösterreich-Wien, Група компаній UNIQA, а також компанія Rasperia Trading Limited.

Strabag SE спеціалізується на будівництві промислових, офісних і житлових будівель, доріг, тунелів і інших комунікацій. Серед найбільших проектів компанії - ділянка «Амстег» тунелю Готард (найдовший залізничний тунель у світі протяжністю 57 км) в Швейцарії, аеропорти в Мюнхені, Відні, Празі, Берліні, Софії.

У 2016 році на підприємствах холдингу було зайнято близько 71 839 тис. Чоловік. Портфель замовлень - 14,82 млрд євро. За результатами незалежної оцінки рейтингового агентства Standard & Poor's в 2007 році STRABAG був присвоєний рейтинг BB + з позитивним прогнозом. У червні 2015 року рейтинг був підвищений до рівня BBB зі стабільним прогнозом.

Офіційний сайт: http://www.strabag.com/ВСІ Новини