Для людей
з вадами зору

    Новини    22 Березня 2018, 14:24
Версiя для друку


Законопроект про концесії отримав позитивний висновок комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, - Володимир Омелян

22 Березня 2018, 14:24

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян в рамках участі у британсько-українському форумі у сфері розвитку портової інфраструктури «Maritime Industries Forum» наголосив на перспективі концесії в сфері інфраструктури.

«Концесія в інфраструктурі можлива, необхідна і має хороші перспективи в Україні. Цей формат державно-приватного партнерства виявився успішним у багатьох провідних країнах світу, переконаний, він стане успішним і в Україні», - наголосив очільник Міністерства.

«Концесії в Україні дано старт. Починаємо ми з дорожньої сфери - відповідний закон схвалено парламентом. Великий законопроект, який уможливить концесію в інших сферах, отримав позитивний висновок комітету Верховної Ради України з питань економічні політики. Сподіваюсь, цей законопроект буде проголосований в першому півріччі 2018 року, і Україна нарешті отримає прозорий інструмент для залучення довгострокових інвестицій», - заявив Володимир Омелян.

«Саме морська інфраструктура, морські порти є найцікавішим активом для іноземних компаній в Україні. Сподіваюсь, в травні-червні цього року Фонд держмайна проведе тендер на оренду контейнерної частину порту «Чорноморськ». В цьому тендері візьме участь найбільший контейнерний оператор світу компанія Hutchison Ports. Компанія має в своєму управлінні десятки портів і контейнерних терміналів в усьому світі, їі захід в Україну буде знаком якості. Ми закликаємо до участі в цьому тендері також всі інші компанії, які вважають себе лідерами світової індустрії», - додав Міністр інфраструктури України.ВСІ Новини