Для людей
з вадами зору

    Новини    12 Квітня 2018, 17:13
Версiя для друку


Необхідно забезпечити належні умови на контрольних пунктах пропуску «Каланчак» та «Чонгар», - Юрій Лавренюк

12 Квітня 2018, 17:13

12 квітня 2018 року під головуванням заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка відбулась узгоджувальна нарада з опрацювання проекту постанови Кабінету Міністрів  України «Про виділення  коштів для розбудови контрольних пропускних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України/ виїзду з неї для автомобільного сполучення» (КПВВ «Каланчак», «Чонгар»).

У нараді взяли участь заступник державного секретаря КМУ, директор з питань регіональної політики Геннадій Пліс, перший заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юсуф Куркчі, представники РНБО, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ, Державної фіскальної служби, проектного інституту СБУ, УДП «Укрінтеравтосервіс».

Учасники наради обговорили зауваження надані ЦОВВ до проекту постанови КМУ щодо функціонування КПВВ «Каланчак» і «Чонгар».

Юрій Лавренюк повідомив, що згідно проекту постанови на Мінінфраструктури буде покладено повноваження щодо проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням КПВВ на тимчасово окуповану територію України та виїзду з  неї.

«Згідно підготовленого проекту, орієнтовна вартість робіт буде становити 107 млн грн. Проектом передбачається виділення коштів із резервного фонду Державного бюджету. Ми сподіваємось, що на наступному тижні дане питання буде винесено та розглянуто на Урядовому комітеті. Не можна допустити, щоб громадяни які працюють та перетинають дані пункти пропуску знаходились і надалі в таких жахливих умовах. Необхідно відбудувати нормальні пукти пропуску зі всіма зручностями та мінімальною необхідною інфраструктурою», - підкреслив Юрій Лавренюк.

 ВСІ Новини