Для людей
з вадами зору

    Новини    13 Квітня 2018, 17:28
Версiя для друку


Маємо забезпечити високий рівень безпеки дорожнього руху на українських автошляхах, - Юрій Лавренюк

13 Квітня 2018, 17:28

Маємо забезпечити високий рівень безпеки дорожнього руху на українських автошляхах.  Про це заявив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк під час участі у засіданні Координаційної ради з безпеки дорожнього руху, яка пройшла 13 квітня 2018 року у Міністерстві внутрішніх справ України.

У засіданні взяли участь державний секретар МВС – заступник голови, секретар Координаційної ради Олексій Тахтай, народний депутат України Ігор Діденко, представники Міністерства інфраструктури, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, ДСНС, Укрінфрапроект, Світового банку та громадськості.

Учасники засідання розглянули, схвалили та рекомендували Уряду до затвердження Державну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.

 «Ми опрацювали зауваження і пропозиції від всіх ЦОВВ, які були надіслані. Міністерство інфраструктури приступило до розробки даної програми ще у березні 2017 року. Основною метою Державної програми є зниження смертності внаслідок ДТП на 30% до 2020 року. В роботі над документом використовувались найкращі світові практики і досвід. Ми маємо забезпечити високий рівень безпеки дорожнього руху на українських автошляхах!», - підкреслив Юрій Лавренюк.ВСІ Новини