Для людей
з вадами зору

    Оголошення    4 Травня 2018, 15:25
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення наказу Міністерства інфраструктури України

«Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту»
4 Травня 2018, 15:25

28 травня 2015 року в м. Лейпциг міністри транспорту країн − членів Міжнародного Транспортного Форуму, у тому числі й України, підписали Хартію Якості міжнародних автомобільних вантажних перевезень в системі багатосторонньої квоти ЄКМТ (далі – Хартія Якості).

Хартія Якості набула чинності 1 січня 2016 року. Положення її Глав I−IV мають застосовуватись до всіх міжнародних автомобільних вантажних перевезень, що здійснюються за дозволами ЄКМТ з 1 січня 2018 року як вітчизняними, так й іноземними перевізниками.

Положення Хартії Якості містять вимоги до перевізників, що бажають здійснювати міжнародні автомобільні вантажні перевезення за дозволом багатосторонньої квоти ЄКМТ.

Зокрема, згідно з цими вимогами автоперевізники повинні мати належне фінансове становище.

Для цієї мети підприємство повинно продемонструвати, на основі річної фінансової звітності (балансу, звіту про прибутки і збитки та будь-яких необхідних додатків), що воно має в своєму розпорядженні капітал який становлять, як мінімум, 9000 євро (або еквівалентну суму в національній валюті), якщо використовується тільки один транспортний засіб, і 5000 євро (або еквівалентну суму в національній валюті) на кожний додатковий транспортний засіб.

Проект наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту» розроблено з метою:

дотримання Україною зобов’язань, взятих на себе під час підписання Хартії Якості;

збереження позицій українських міжнародних перевізників на загальноєвропейському ринку перевезень за дозвільними документами Європейської Конференції Міністрів Транспорту;

забезпечення безперешкодного руху товарів між країнами;

збереження робочих місць;

надходження коштів до бюджетів усіх рівнів.

Розробником проекту наказу є Департамент стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України.

Проект наказу розміщено на офіційному сайті Мінінфраструктури (www.mtu.gov.ua) у розділі «Діяльність/Регуляторна діяльність».ВСІ Оголошення