Для людей
з вадами зору

    Новини    18 Травня 2018, 12:31
Версiя для друку


Низка областей гальмує процес ремонту автошляхів, -Володимир Омелян

18 Травня 2018, 12:31

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян висловив обурення низьким рівнем освоєння коштів на ремонт автошляхів, які було виділено з Державного дорожнього фонду, окремими обласним і місцевим владам.

«Найближчим часом ми разом із в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміром Новаком проведемо спільний брифінг щодо реального стану використання коштів на ремонт доріг і назвемо публічно всі області, які гальмують процес відновлення автошляхів і інфраструктури. Ми повідомимо, яким насправді є використання коштів. Бо, на жаль, похвалитися особливо нічим. Ми маємо низку областей, де не використовують кошти, які ми з таким трудом вибивали на дороги. 35% коштів з Дорожднього фонду було передано на місця, але в низці областей ці гроші лежать на рахунках, не використовуються, відповідно, і дороги не ремонтуються. Це неприпустимо», - наголосив очільник Міністерства.

«Щодо експлуатації доріг. Було прийнято рішення спрямувати додатковий 1 мільярд гривень ремонт та експлуатацію українських автошляхів. Безумовно, цього недостатньо. Але це дозволить більш якісно здійснювати експлуатаційне утримання доріг державного значення та допоможе здійснити аварійні ремонти на 50% доріг, що суттєво вплине на забезпечення безпечного проїзду», - додав Володимир Омелян.ВСІ Новини