Для людей
з вадами зору

    Новини    31 Травня 2018, 13:51
Версiя для друку


Національна транспортна стратегія України 2030 має повну підтримку європейських партнерів, - Володимир Омелян

31 Травня 2018, 13:51

Національна транспортна стратегія України 2030 "Drive Ukraine" має повну підтримку європейських партнерів. Про це заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян під час брифінгу в рамках UKRAINIAN PORTS FORUM-2018, якій відбувається сьогодні, 31 травня, в м. Одеса. UKRAINIAN PORTS FORUM-2018 організовано Адміністрацією морських портів України спільно з Центром транспортних стратегій, участь у заході беруть понад 400 компаній з 23 країн, серед яких DP World, Hutchinson Ports, Cargill, HHLA International, China Harbour Engineering Company Ltd, Clarksons Platou (Italia) S.R.L., представники IFC, ЄБРР та інших міжнародних організацій. Серед спікерів Форуму – Віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов, керівник ДП «АМПУ» Райвіс Вецкаганс, Директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер, Голова Представництва ЄІБ в Україні Жан-Ерік де Загон.

 «Хочу подякувати керівнику Адміністрації морських портів України пану Райвісу Вецкагансу за цей захід, на майданчику якого ми зібрали майже 400 компаній. Це - світові лідери, це люди, які вірять в Україну, які хочуть інвестувати в країну. Я думаю, що з сьогоднішньої події ми матимемо бізнес-контакти, які виведуть Україну вперед», - зазначив Володимир Омелян. Презентуючи учасникам Форуму Національну транспорту стратегію до 2030 року, Міністр інфраструктури підкреслив, що це результат спільної роботи усіх гілок влади: «Я щиро вдячний очільнику Уряду України Володимиру Гройсману за те, що ми сформували єдину парламентсько-урядову команду на чолі з Президентом України і зробили транспортну галузь головною рушійною силою економіки України. Завдяки цьому Україна матиме нову якість: нову якість економіки, нові робочі місця, нову сучасну інфраструктуру. Цей процес незворотній: діє Дорожній фонд, ніхто не може його скасувати, ми розбудовуємо автошляхи, залучаємо світові компанії в залізничну, авіаційну та морську галузі».

Володимир Омелян також наголосив, що Національна транспортна стратегія отримала схвальні відгуки від європейських партнерів. Зокрема, Єврокомісар з питань мобільності та транспорту Віолетта Бульц та Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінгареллі відзначили, що бачення міністерства повністю збігається з філософією Європейського Союзу. «Це той випадок, коли Україна повність співзвучна з ЄС», - підкреслив Володимир Омелян. Керівник програм допомоги ЄС в Україні Даніель Жак підкреслив, що Національна транспортна стратегія України відповідає цілям Угоди про Асоціацію: «Ми підтримували і надалі будемо підтримувати всі прогресивні кроки міністерства інфраструктури, які відповідають євроінтеграційним спрямуванням України»

 ВСІ Новини