Для людей
з порушенням зору

    Новини    8 Червня 2018, 14:47
Версiя для друку


Україна потребує світових компаній, які здатні дати високу якість робіт за конкурентною вартістю, - Володимир Омелян

8 Червня 2018, 14:47

В рамках робочого візиту до Китайської Народної Республіки Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч із Головою наглядової ради China Road and Bridge Corporation (CRBC) паном Лу Шань (Lu Shan) та президентом корпорації паном Ду Фей (Du Fei).

Китайська корпорація з будівництва доріг і мостів (CRBC) входить в четвірку найбільших державних підприємств Китаю. Корпорація виконує замовлення із будівництва автомобільних доріг, залізничного полотна, мостів, портів, аеропортів, тунелів, гідротехнічних споруд, комунального будівництва, робіт із днопоглиблення та іншого. Також корпорація займається інвестиційною, виробничою і комерційною діяльністю, торгівлею, лізингом та обслуговуванням.

Володимир Омелян обговорив із керівництвом CRBC можливість залучення китайських інвестицій в дорожню галузь України, зокрема, у будівництво та реконструкцію мостових переходів України.

«З 2018 року запрацював Дорожній Фонд, держава здійснює масштабні інвестиції у розбудову доріг, відновлення мостів, регіональних аеропортів, морських портів та інфраструктури. Україна потребує світових компаній, які здатні дати високу якість робіт за конкурентною вартістю. Я щиро вітатиму розширення присутності китайських компаній в Україні»,- наголосив очільник Міністерства.

Голова наглядової ради CRBC пан Лу Шань висловив зацікавленість компанії брати участь у будівництві та реконструкції низки ключових мостових переходів України. З цією метою керівництво компанії з профільними експертами відвідає Україну у серпні цього року для визначення остаточного переліку об’єктів.ВСІ Новини