Для людей
з вадами зору

    Анонси    14 Червня 2018, 09:00
Версiя для друку


Запрошуємо представників ЗМІ на публічну дискусію за участі Міністра інфраструктури Володимира Омеляна та головного виконавчого директора Нyperloop Transportation Technologies Дірка Алборна

Опубліковано: 12 Червня 2018, 17:27

14 червня 2018 року в рамках проекту HypeUA відбудеться публічна дискусія «Гіперлуп в Україні» за участі Міністра інфраструктури Володимира Омеляна та головного виконавчого директора Нyperloop Transportation Technologies Дірка Алборна.

Під час заходу обговорюватимуться питання розвитку швидкісного транспорту, зокрема транспортної системи гіперлуп, а також впровадження інновацій та систем штучного розуму в транспортній галузі.

Дірк Алборн займається розробкою та просуванням інноваційної технології швидкісного транспортування Гіперлуп та є засновником і генеральним директором JumpStarter Inc., краудфандінгового бізнес-інкубатора з головним офісом в Каліфорнії.

Нyperloop Transportation Technologies під керівництвом Дірка Алборна стала однією з перших компаній, яка проявила зацікавленість до проекту високошвидкісного транспорту Гіперлуп. Компанія вже має договори на проектування та будівництво ліній високошвидкісного транспортування з такими країнами, як Франція, Словаччина, Австрія, Угорщина, ОАЄ та ін.

Час проведення: з 9.00 до 11.00 14 червня 2018 року

 Місце проведення: Інноваційний Парк «Unit City»,  Дорогожицька, 3

Акредитація ЗМІ до 20.00 13 червня через сайт.  

 ВСІ Анонси