Для людей
з порушенням зору

    Анонси    21 Червня 2018, 18:30
Версiя для друку


Запрошуємо представників ЗМІ на презентацію Національної транспортної стратегії України до 2030 р. "Drive Ukraine"

Опубліковано: 19 Червня 2018, 10:38

21 червня Міністерство інфраструктури України спільно з проектом «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної стратегії у секторі транспорту України", що фінансується ЄС, презентує Національну транспортну стратегію України до 2030 року – "Drive Ukraine".

У заході візьмуть участь Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі, Віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон, урядовці, народні депутати України.   

Запрошуємо представників засобів масової інформації.

Робочі мови - англійська та українська. Надаватиметься синхронний переклад.

Час проведення: 21 червня 2018 р., 19:00 – 20:00. Початок реєстрації: о 18:30

Місце проведення: Fairmont Grand Hotel, зал Бальний , вул. Набережно-Хрещатицька, 1, м. Київ

Акредитація ЗМІ до 16.00 21 червня через сайт.

Довідково: Національна транспортна стратегія реалізує пріоритети Угоди про асоціацію з Україною для забезпечення сталого розвитку, що включає всі види транспорту та мультимодальні перевезення, зосереджується на ефективності, засобах захисту та забезпечення безпеки та інтеграції транспортної політики в інші національні стратегії. Заходи для реструктуризації та модернізації транспортної галузі ґрунтуються на принципах ринкової економіки та впровадженні директив, діючих стандартів та політик ЄС.

Проект технічної допомоги AASISTS ("Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної стратегії у секторі транспорту України"), який фінансується ЄС,  спрямований на підтримку Міністерства інфраструктури та відповідних транспортних агенцій, а також зацікавлених сторін, в досягненні: конкурентоспроможної та ефективної транспортної системи, забезпеченні інноваційного розвитку транспортної галузі, та світових інвестиційних проектів, наявності безпечного, екологічно чистого та енергоефективного транспорту. Проект реалізується консорціумом під керівництвом компанії Egis International у співпраці з Expertise France. ВСІ Анонси