Для людей
з вадами зору

    Фахівцям та експертам    9 Липня 2018, 11:24
Версiя для друку


Українська делегація взяла участь у регіональному семінарі ІМО, присвяченому Міжнародній конвенції про контроль суднових баластних вод і осадів та управління ними 2004 року (BWM 2004)

9 Липня 2018, 11:24

З 3 по 5 липня 2018 року у м. Батумі, Грузія, українська делегація взяла участь у регіональному семінарі Міжнародної морської організації, присвяченому Міжнародній конвенції про контроль суднових баластних вод і осадів та управління ними 2004 року (BWM 2004). До складу делегації увійшли представники Міністерства інфраструктури України, ДП «Адміністрація морських портів України», ДП «Класифікаційне товариство «Регістр судноплавства України» та КП «Морська пошуково-рятувальна служба».

Під час семінару представники делегації заслухали доповіді лекторів з основних завдань BWM 2004, зокрема, положень, які спрямовані на запобігання, мінімізацію та усунення небезпек для навколишнього середовища, здоров`я людей, майна та ресурсів, які виникають внаслідок передачі шкідливих водних організмів та патогенних мікроорганізмів. 

У ході семінару учасники ознайомилися з процесом управління баластними водами та досвідом інших держав щодо шляхів імплементації та реалізації вимог BWM 2004. За результатами участі у семінарі делегація підвищила рівень розуміння причин і аргументів Міжнародної морської організації під час формування стандартів та реалізації вимог BWM 2004, зокрема ознайомилась зі шляхами виконання заходів із захисту морського середовища державами - членами Міжнародної морської організації. Фахівцям та експертам можна ознайомитися з матеріалами семінару:

1 - Intro to IMO and the BWM Convention

2 - CME Instruments, Principles & Strategies

3 - CME BWM Convention articles & annex

4 - CME Flag Port Coastal State

5 - CME Port State methods and exercises

6 - Port Biological Baseline Surveys Part I

9 - Port Biological Baseline Surveys Part II

7 - RA - Introduction to risk management

8 - RA - Risks and BWM

10 - RA - pre-arrival risk assessment principle

11 - RA - Case study

12 - PBBS planning design & preparation

13 - RA - Risk assessment for exemption

2017 Guidelines (G7) MEPC.289(71)

CME Participants Manual

OSM for Monitoring Manual V1 0

BWM.2-Circ.42-Rev.1 - Guidance

PSC Guidelines MEPC.252(67)

RA and PBBS Participants Manual

 ВСІ Фахівцям та експертам